Short Film
Ditet e Humbura
 • Share :
STORY
image movie
Nje dite e cila nisi si gjithe te tjerat per Jozefin nisi  te mari nuanca gjithmone e me te cuditshme.Dikush po del nga shtepia e tij me tre kate  pako te bardha,  secila prej tyre mbante nje emer qe per  te do te nenkuptonte shume.  Mes peripecish arriti me ne fund te zbuloj se cfshihej ne ato pako te cilat nje hajdut I cuditshem nxori prej shtepise se tij.  Nje gje u kuptua qarte, hajduti dhe I vjedhuri ne kete rast ishte I njejti person. ditet me te rendesishme te jetes qe nuk ke mundur ti jetosh dhe nuk mund ti kthesh kurre per ti jetuar http://www.imdb.com/title/tt3525478
CAST & CREW
 • CAST
  GULJEM RADOJA/ ALFRED ZENELI/
 • PRODUCER
  Dritan Huqi/
 • DIRECTOR OF PHOTOGRAPHY
  Florian Haxhihyseni/
 • ART DIRECTOR
  Andon Koja/
 • COSTUME
  Oriana Kamberi/
 • COMPOSER
  Alban Laro/
 • EDITOR
  Klod Agostini/
 • WRITER & DIRECTOR
  Jonid Jorgji/